T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MANİSA / KÖPRÜBAŞI - Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokulu

Öğretmenler

Şbt

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİMİZ

03 Nisan 1987 tarihinde Manisa´nın Akhisar İlçesinde doğdum. İlköğretimi sırasıyla Altı Eylül İlköğretim Okulu´nda ve Mİsak- ı Millli Ali Şefik İlköğretim Okulunda tamamladım. Ortaöğrenimimi Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi´nde tamamladım. Liseden 2005 yılında Yabancı Dil bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimimi Anadolu Üniversite´sinde İngilizce Öğretmenliği Bölümünden 2009 yılında tamamladım. 2010 yılında ilk görev yerim olan Batman Merkez Hürriyet İşlköğretim okuluna atandım. Askerliğimi yedek subay öğretmen olarak Batman´da bitirdim. 2013 yılından beri Köprübaşı´nda görev yapmaktayım.

Ekm

MATEMATİK ÖĞRETMENİMİZ

05.05.1993 tarihinde Salihli´de doğdum. 2007 yılında Taytan İlköğretim Okulu, 2011 yılında ise Karaman Milli Piyango Fen Lisesinden mezun oldum. 2015´te Pamukkale Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun olarak lisans eğitimimi tamamladım. Aynı yıl Manisa Alaşehir Killik Ortaokuluna matematik öğretmeni olarak atandım. 2017 yılında Manisa Köprübaşı Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokuluna tayin oldum, halen bu okulda görevime devam etmekteyim. 

Ekm

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA ÖĞRETMENİMİZ

5 Kasım 1988 tarihinde Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde doğdum. İlköğretimi Şehit Şenol Uçtu İlkokulu ortaokulu Yavuz Selim Ortaokulu’nda tamamladım. Orta öğretimi 2006 yılında Köprübaşı Çok Programlı Lisesi süper lise bölümünde tamamladım. Lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünde 2010 yılında tamamladım. 2011 yılında Ankara’nın Çubuk İlçesinde Çubuk İlköğretim Okulunda başladım. Daha sonra sırasıyla Ankara Porsuklar Ortaokulu, İstanbul Kâğıthane Ortaokulu, Tekirdağ Çerkezköy Cumhuriyet Ortaokulunda görev yaptım. Son olarak da 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminde Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokulu göreve başladım. Evli ve bir çocuk annesiyim.     

Şbt

TÜRKÇE ÖĞRETMENİMİZ

11.11.1986 yılında Tokat´ta doğdum. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir´in Tire ilçesinde tamamladım. Üniversiteyi Denizli´de Pamukkale Üniversitesi´nde okudum. Bir süre dershanede çalıştıktan sonra Bitlis´in Mutki ilçesine atandım. 2012 yılında Manisa ilinin Köprübaşı ilçesinde bulunan Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokulunda çalışmaya başladım. Evli ve bir çocuk annesiyim. 

Şbt

TÜRKÇE ÖĞRETMENİMİZ

1979  Yılında Muğla´nın Milas İlçesinde doğdu. İlkokulu Kırcağız Köyünde tamamladıktan sonra 1993 yılında girdiği Mİlas Lisesinden 1996 yılında mezun oldu. Bir yıl sonra girmiş olduğu Çanaklale On Sekiz Mart Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türkçe Öğretmenliğini 2001 yılında tamamladı. Evli ve iki çocuk annesidir. 2001- 2014 yılları arasında Manisa Köprübaşı İlçesi Atatürk Ortaokulunda, 2014 yılından itibaren Köprübaşı Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokulunda Görevine devam etmektedir.

Eyl

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİMİZ

1990 yılında Balıkesir’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Manisa’nın Akhisar İlçesinde tamamladım. 2008 yılında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen Bilimleri öğretmenliği bölümüne başladım. 2014 yılında ilk görev yerim olan Şanlıurfa Harran Büyük Türbe Ortaokuluna atandım. Orada 3,5 yıl çalıştıktan sonra 2017 Ağustos ayında Manisa Köprübaşı Vali muzaffer Ecemiş Ortaokulu’na tayin oldum. Halen aynı okulda görevime devam etmekteyim. 

Şbt

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİMİZ

01.01.1987 tarihinde Balıkesir’ in Bigadiç ilçesinde dünyaya geldim.Babamın mesleğinden dolayı farklı illerde ikamet ettik ; bu yüzden ilköğretim yıllarında birçok okul değiştirdim.Orta öğrenimimi Bigadiç Cumhuriyet Lisesi’nde birincilikle tamamladım.2004 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Amasya Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği’ni kazandım ve 2008 yılında bu bölümden mezun oldum.Daha önce Erzurum İspir Aşağı Özbağ Gaziler İlköğretim Okulu’nda çalıştım.2013 yılından beri bu okulda çalışmaktayım.

Şbt

DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİMİZ

1977 yılında Manisa´nın Gördes İlçesinde doğdu. İlkokulu Kavakyeri Köyünde tamamladıktan sonra 1989 yılında girdiği Demirci İmam Hatip Lisesinden 1995 yılında mezun oldu. Aynı yıl girmiş olduğu Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesini 2000 yılında tamamladı. 2011 yılında Din Sosyolojisi Bilim Dalında Yüksek Lisansını bitirdikten sonra yine aynı üniversitenin Felsefe ve Din Bilimleri Ana Bilim Dalı Sosyolojisi bilim dalında doktora çalışmasına devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

2003 yılında İzmir Aliağa İlçesinin Kalabak Köyünde İmam- hatip olarak göreve başladı. 

2004-2010 yılları arasında Manisa´nın Köprübaşı İlçesi Gündoğdu Köyünde İmam- Hatip olarak görevine devam etti.

2010-2012 yılları arasında öğretmen olarak Van´ın Gürpınar İlçesinin Güzelsu Köyünde çalıştı.

2012 yılında Manisa´nın Köprübaşı İlçesi Atatürk Ortaokuluna atandı.

2012-2013 yıllarında Manisa´nın Köprübaşı İlçesi İmam Hatip Ortaokulunda Kurucu Müdür olarak görev yaptı.

2014 yılından itibaren Kömprübaşı Vali Muzaffer Ecemiş Ortapokulunda öğretmen olarak görevine devam etmektedir. 

Şbt

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİMİZ

1989 yılında Denizli´nin Çivril İlçesinde doğdum. İlköğretimi Çıtak Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim okulunda tamamladım. 2003 yılında ilçe merkezinde bulunan Emine Özcan Anadolu Lisesini kazandım. 2007 de mezun oldum ve aynı yıl Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğini kazandım. 2011´de Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak Manisa köprübaşı Atatürk Ortaokulu´na atandım. Halen aynı ilçede bulunan Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokulun´da görevime devam etmekteyim. 

Şbt

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİMİZ

5 Temmuz 1990 tarihinde doğdum. Manisa´nın Demirci İlçesinde çocukluğumu geçirdim. İlkokulu ve ortaokulu İcikler İlköğretim Okulunda tamamladım. lise eğitimimi 2004´te girdiğim Muş Anadolu Öğretmen Lisesinde bitirdim. Ardından Abant İzzet Baysal Üniversitesi zihinsel Engelliler Öğretmenliğine 2013´te başladım. 2014´te Gülhane Askeri Tıp Akademisi Zihinsel Engelliler okulunda 1 yıl çalıştım. Üniversite hayatım boyunca çeşitli vakıflarda ve okullarda staj ve gönüllü çalışmalarda bulundum. 2014 Eylül ayında atandığım Manisa´nın Köprübaşı İlçesinde bulunan Vali Muzaffer Ecemiş ortaokulunda görevime devam etmekteyim.